FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Oferta firmy Veldach

Rynna półokrągła

orynowanie Dla najbardziej wymagających

Uszlachetnianie powierzchniowe produktów PREFA jest gwarancją na zachowanie wartości obiektu i wieloletnią doskonałą jakość. Elementy poddawane surowym testom praktycznym doskonale spełniają swoje funkcje i zachowują wygląd przez wiele lat.

Rynny dachowe PREFA cenione są od dziesięcioleci i przekonują przemyślanymi rozwiązaniami technicznymi każdego detalu. Szeroka gama kolorystyczna obejmująca 10 standardowych kolorów i każdy dowolny kolor (z palety RAL i NCS) umożliwiają realizację praktycznie każdego projektu. Od przechodzenia tonacji poprzez architektonicznie ciekawe kontrastujące akcenty – możliwe są wszystkie rozwiązania.

Rynny dachowe wykonywane są z taśm aluminium powlekanych warstwami zabezpieczającymi i wykończeniową warstwą koloru. Materiałem bazowym dla produktów aluminiowych PREFA są stopy aluminium wg normy EN 573 lub DIN 1725. Pokrywanie rynien dachowych i rur następuje w procesie powlekania aluminium coil-coating i podlega surowym zaleceniom stowarzyszenia ECCA (European Coil Coating Association) w Brukseli.

Produkt jest wytrzymały na temperatury w zakresie od - 30°C do + 80°C, dzięki czemu doskonale odpowiada wymaganiom architektury zewnętrznej. Warstwa lakieru posiada właściwości plastyczne i jest odporna na działanie wszelkich chemikaliów i na warunki atmosferyczne. Produkcja w procesie powlekania coil-coating poddawana jest dokładnej kontroli jakości. Grubość powłoki, stopień połysku, tonacja kolorystyczna, twardość lakieru, przyczepność lakieru, odporność na odkształcenia i utwardzenie lakieru są ważnymi kryteriami kontroli. Ponadto przeprowadzane są testy wytrzymałościowe w warunkach słonej mgły i atmosferycznych.

Zalety rynien dachowych PREFA:

    * bezkorozyjność i długotrwałość dzięki aluminium
    * sprawdzona jakość
    * możliwość wielu kreacji dzięki 10 kolorom standardowym i bogatej ofercie dodatkowej
    * nie wymagają konserwacji
    * bogaty wybór akcesoriów do rynien
    * kompletny system


Rynny dachowe - wymiary (długość elementu 6 m):
100mm, 125mm, 150mm, 190mm

Aluminiowe rury spustowe (długość elementu 3 m):
Ø 80 mm Ø 100 mm Ø 120 mm Ø 150 mm


Galeria produktu

veldach
veldach
veldach
veldach
veldach
veldach
veldach
veldach
veldach
veldach
veldach
veldach
veldach


« powrót
> Orynnowanie-oferta-30

projektowanie stron: Studio Projektów Internetowych