FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Oferta firmy Veldach

Prefa

Rynny dachowe PREFA cenione są od dziesięcioleci i przekonują przemyślanymi rozwiązaniami technicznymi każdego detalu. Szeroka gama kolorystyczna obejmująca 10 standardowych kolorów i każdy dowolny kolor (z palety RAL i NCS) umożliwiają realizację praktycznie każdego projektu. Od przechodzenia tonacji poprzez architektonicznie ciekawe kontrastujące akcenty – możliwe są wszystkie rozwiązania.

pobierz:Dane technicze

miniatura Przekrój arkuszaPasy na rynny dachowe PREFA uszlachetniane są powierzchniowo w procesie zwanym coil-coating, przy czym poddawane są one do 20 etapów obróbki. Po obróbce wstępnej zostaje obustronnie naniesiona i wypalona wa... więcej »


Rynna okapowa

Bez metali ciężkichAluminium jest niewątpliwie materiałem o wyjątkowych właściwościach i stosowane jest w wielu dziedzinach codziennego życia, np. w przemyśle opakowań i przemyśle spożywczym.PREFA specjalizuje się w produktach z aluminium, ponieważ j... więcej »


Rynna półokrągła

miniatura Dla najbardziej wymagającychUszlachetnianie powierzchniowe produktów PREFA jest gwarancją na zachowanie wartości obiektu i wieloletnią doskonałą jakość. Elementy poddawane surowym testom praktycznym doskonale spełniają swoje funkcje i zachowuj... więcej »


Rynna prostokątna

miniatura Bez malowania i naprawWiele rynien dachowych dotkniętych jest typowymi problemami, jak korozja, rdza i płowienie. Procesy te, znacznie obniżające wartość obiektów, powstają w wyniku działania kwaśnych deszczów i agresywnych związk&oacut... więcej »


« powrót

> Orynnowanie-kategoria-7

projektowanie stron: Studio Projektów Internetowych