FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Oferta firmy Veldach

Rheinzink

Firma RHEINZINK została założona w roku 1966 przez firmy Grillo, Stolberger Zink i Vereinigte Deutsche Metallwerke; produkcja rozpoczęła się w roku 1969. Siedzibą firmy i zarządu jest Datteln, na skraju zagłębia Ruhry.

Materiał RHEINZINK jest stopem cynku rektyfikowanego elektrolitycznie o czystości 99,995% i precyzyjnie określonej zawartości miedzi i tytanu. W jednym ciągłym cyklu technologicznym surowiec jest topiony, odlewany i przy zachowaniu najwyższej jakości nawijany w rolki. Te kręgi blachy służą do dalszej obróbki jako uniwersalny produkt wyjściowy do produkcji wysokiej jakości elementów programu odwadniania dachów RHEINZINK, do produkcji elementów prefabrykowanych, do pokrywania dachów i elewacji, włącznie z koniecznymi profilami budowlanymi. RHEINZINK dostarczany jest jako materiał gołowalcowany lub prefabrykowany z typowo szaroniebieskim (patyna pro) lub ciemnoszarym (grafit) wyglądem.

pobierz:RHEINZINK®-Balkonowa rynna wciskana

miniatura Dokładnie spasowany system do szerokego zastosowania, jak balkony, daszki przed wejściem, altany ogrodowe itd.Możliwość późniejszego zastosowania – tj. bez usuwania istniejącego pokrycia czy terakoty.Szybki i czysty montaż bez uchwyt&oac... więcej »


Ochrona przed liśćmi RHEINZINK®

miniatura Dla wszelkich układów pasów okapowychMontaż bez zdejmowania dachówekMocowania są niepotrzebnePewny i o stabilnie mocowanyOdpływ wody bez przeszkódNiewidoczny od zewnątrzTrwałość i pewność funkcjonowaniaGeometria profilu ch... więcej »


Odwodnienie dachu - rynny wewnętrzne

miniatura Opis systemuWymiarowanieRynna bezpieczeństwaKompensacja ruchów termicznych.Spadek podłużny.Ogrzewanie rynny dachowej.Opis systemuWymagania dla rynien dachowych leżących wewnątrz podano w DIN 1986 „Urządzenia kanalizacyjne dla budynk&oacu... więcej »


Odwodnienie dachu - rynny wiszące

miniatura Opis systemuwymiarowanieMocowanieKompensacja ruchów termicznychSpadek podłużnySpadek poprzecznyRynna leżącaRynna leżąca na gzymsieRynna leżąca za gzymsem Opis systemuSystem odwodnienia dachu dla ochrony ścian zewnętrznych lub piwnicznych przed... więcej »


System odwodnienia dachu

miniatura Szeroki systemowy asortyment odwodnień dachu.Wielka dokładność wykonania i niezawodne.Innowacyjne i zgodne z normą.Ekonomiczne i niewymagające konserwacji.Produkcja wg najnowocześniejszej technologii.Certyfikat ekologiczny.RHEINZINK QUALITY ZINC &nbs... więcej »


« poprzednie   

« powrót

> Orynnowanie-kategoria-6-6-1

projektowanie stron: Studio Projektów Internetowych