FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Oferta firmy Veldach

Plannja

Już od czterdziestu lat Plannja Siba wytwarza w szwedzkiej miejscowości Järnforsen systemy odprowadzające wodę deszczową. W tym czasie firma zdobyła bogate doświadczenie w zakresie projektowania kompletnych i trwałych systemów orynnowania.

Wszystkie elementy systemu wytwarzane są z blach ocynkowanych, pokrytych dodatkowymi powłokami ochronnymi oraz kolorowymi, które trwale zabezpieczają produkt przed korozją. Jednocześnie zachowana została duża odporność orynnowania na odkształcenia mechaniczne i termiczne.

Plannja Siba to system charakteryzujący się prostą konstrukcją i montażem, zawierający wszystkie elementy niezbędne do szybkiego skompletowania i zamontowania zestawu, odpowiadającego potrzebom indywidualnego odbiorcy. Plannja Siba dostępna jest w ośmiu kolorach, co umożliwia łatwe dopasowanie orynnowania do ogólnej estetyki budynku.

pobierz:Nowy uchwyt

Generalna zmiana w pozornie niewielkim detalu:    * "mimośrodowy" zamek    * uproszczony montaż    * zmniejszone ryzyko uszkodzeń podczas montażu    * atrakcyjny kształt  ... więcej »


następne »

« powrót

> Orynnowanie-kategoria-6

projektowanie stron: Studio Projektów Internetowych