FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Oferta firmy Veldach

Silesia

Zakłady Metalurgiczne SILESIA Spółka Akcyjna to przedsiębiorstwo,  które w ciągu ponad 150 lat działalności osiągnęło pozycję specjalisty w zakresie produkcji i przetwórstwa cynku.
Od 1992 roku produkujemy blachy cynkowe drugiej generacji stosowane w budownictwie na pokrycia dachowe, elewacje, obróbki dekarskie, do produkcji systemu odwodnienia dachu oraz innych ozdobnych elementów wykończenia dachów. Blachy te, zawierające w swym składzie dodatek tytanu i miedzi, to materiał, który został stworzony jako odpowiedź na stale wzrastające wymagania jakościowe oraz ochrony środowiska w budownictwie Wytwarzany z wysokojakościowych surowców i przetwarzany nowoczesnymi metodami materiał, oprócz sprawdzonych zalet swojego poprzednika, wykazuje wiele korzystnych właściwości przewyższających możliwościami blachy cynkowe.

Zakłady Metalurgiczne SILESIA Spółka Akcyjna, dzięki wysokim kwalifikacjom i wieloletniemu doświadczeniu pracowników firmy oraz nowoczesnym technologiom, oferują produkty wysokiej jakości, spełniające oczekiwania Klientów.
Wysoka jakość produktów Zakładów Metalurgiczych SILESIA potwierdzona jest certyfikatem ISO 9001.

pobierz:« powrót

> Orynnowanie-kategoria-2

projektowanie stron: Studio Projektów Internetowych