FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Oferta firmy Veldach

Rheinzink

Firma RHEINZINK została założona w roku 1966 przez firmy Grillo, Stolberger Zink i Vereinigte Deutsche Metallwerke; produkcja rozpoczęła się w roku 1969. Siedzibą firmy i zarządu jest Datteln, na skraju zagłębia Ruhry.

Materiał RHEINZINK jest stopem cynku rektyfikowanego elektrolitycznie o czystości 99,995% i precyzyjnie określonej zawartości miedzi i tytanu. W jednym ciągłym cyklu technologicznym surowiec jest topiony, odlewany i przy zachowaniu najwyższej jakości nawijany w rolki. Te kręgi blachy służą do dalszej obróbki jako uniwersalny produkt wyjściowy do produkcji wysokiej jakości elementów programu odwadniania dachów RHEINZINK, do produkcji elementów prefabrykowanych, do pokrywania dachów i elewacji, włącznie z koniecznymi profilami budowlanymi. RHEINZINK dostarczany jest jako materiał gołowalcowany lub prefabrykowany z typowo szaroniebieskim (patyna pro) lub ciemnoszarym (grafit) wyglądem.

pobierz:Trójnik i redukcja-RHEINZINK®

miniatura Funkcjonalność przekraczająca wymiaryRóżnorodność od Ø 100 do Ø 60Dla rur spustowych Ø 120 i Ø 100Trzy produkty dla 10 wariantów odgałęzieńŁatwe dostosowanie do różnych wymiarówFachowe połączeni... więcej »


Rewizja przesuwna RHEINZINK®

miniatura Wysokoczęstotliwościowo spawany odcinek rury z długą mufą i nieruchomą obróbką rury spustowejPraktyczne połączenie odwodnienia dachu do pionów kanalizacji deszczowej emSzybki i prosty montaż bez lutowania i obróbki blacharskiejWy... więcej »


Zbieracz wody z szybkozłączem RHEINZINK®

miniatura Efektywny zbieracz wody z praktycznym szybkozłączemWpasowanie bez szwu w rurę spustowąSzybkie i proste dozbrajanie przedłużoną mufą nasuwanąSzybkozłącze dla typowych węży ogrodowych o złączu 1/2 calaDowolny wybór lokalizacji zbiornika na wodęZ... więcej »


System rynhaków obrotowych RHEINZINK®

miniatura Nadaje się do wszelkich rozwiązań obróbki okapówSzybki montażZbędne staje się poziomowanie uchwytów rynnowychNie ma potrzeby wpuszczania uchwytów rynnowychProste zatrzaskiwanie rynny RHEINZINK®Wyraźne podwyższenie wyda... więcej »


RHEINZINK®-Rura z kolankiem

miniatura Do jednoelemenowego łączenia sztucera podwieszanego RHEINZINK® z kolankiem.Niewidoczne osadzanie na uchwyty zaciskowe sztucera podwieszanego, na rurze z kolankiem.Uproszczony i szybki montaż bez dodatkowych mocowań.Tylko jedna, prawie niewidoczna... więcej »


Uniwersalny uchwyt do rur spustowych RHEINZINK®

miniatura Niewidoczne mocowanie rury spustowejNiezakłócanie prostoliniowości rury spustowejNadaje się do wszelkich rozwiązań elewacjiUniwersalnie stosowany do wszelkich wielkości rur spustowych od Ø 60Zarówno do rur spustowych okrągłych, j... więcej »


następne »

« powrót

> Orynnowanie-kategoria-0-6-1

projektowanie stron: Studio Projektów Internetowych