FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Oferta firmy Veldach

kołnierze ESW, EZW, EHW, ELW

orynowanie

Budowa kołnierza EZW:

Kołnierz składa się z czterech podstawowych elementów (dolny, dwa boczne i górny element). Dolny element kołnierza posiada podklejoną od spodu masę plastyczną pozwalającą na przyklejenie kołnierza do pokrycia dachowego, przez co zapewniona jest szczelność połączenia.
W wersjach kołnierza EZW i EHW kołnierz zakończony jest elastycznym fartuchem. Kołnierze te wyposażone są ponadto w rynienkę odwadniająca mającą na celu odprowadzenie skroplin pary wodnej z folii wstępnego krycia poza okno oraz boczne kliny uszczelniające zapewniające ochronę przed nawiewaniem pyłu, liści i śniegu.


Elementy kołnierza EZW:

1 — dolny element kołnierza EZW z elastycznym fartuchem o długości 165 mm
2 — elementy boczne
3 — górny element kołnierza
4 — paski z blachy
5 — rynienka odprowadzająca wodę
6 — kliny uszczelniające

Opis

Do połączenia okien wyłazowych z pokryciem dachowym służą specjalne kołnierze uszczelniające, które przeznaczone są tylko do montażu okien wyłazowych termoizolacyjnych. Rozrózniamy cztery wersje kołnierzy: ESW, EZW, EHW i ELW.
Okna wyłazowe termoizolacyjne można łączyć ze sobą w grupy poziome. Można je również zespalać w układach poziomych z oknami obrotowymi FT, uchylno-obrotowymi FP i FK na głębokości montażu zbliżonej do N (+3 cm), dobierając okna o tej samej wysokości.
Odległość między zespalanymi oknami a oknem wyłazowym termoizolacyjnym wynosi 10 cm. Odległość pomiędzy ościeżnicami przy zespoleniu okien wyłazowych termoizolacyjnch otwieranych do siebie wynosi 15 cm. 


Galeria produktu

veldach


« powrót
> Okna-polaciowe-oferta-44

projektowanie stron: Studio Projektów Internetowych