FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Oferta firmy Veldach

FAKRO

Wyłazy dachowe produkowane przez firmę FAKRO umożliwiają łatwe i bezpieczne wyjście na dach w celu przeprowadzenia prac konserwacyjnych, a także pozwalają na efektywne doświetlenie poddaszy.

Okno wyłazowe termoizolacyjne FW przeznaczone jest do poddaszy użytkowych, ogrzewanych i może być otwierany na prawą lub lewą stronę. Natomiast wyłazy WS i WG znajdują zastosowanie w pomieszczeniach nieużytkowych, które nie są ogrzewane. Konstrukcja wyłazu umożliwia podniesienie klapy do góry.

pobierz:wyłazy dachowe WSS, WSZ, WSH

miniatura Charakterystyka:ościeżnica wykonana jest z drewna sosnowego impregnowanego próżniowo,wyłaz posiada uchwyt umożliwiający blokowanie skrzydła w trzech pozycjach, co pozwala na wietrzenie pomieszczenia,montowany jest w dachu o kącie nachylenia od... więcej »


kołnierze ESW, EZW, EHW, ELW

miniatura Budowa kołnierza EZW:Kołnierz składa się z czterech podstawowych elementów (dolny, dwa boczne i górny element). Dolny element kołnierza posiada podklejoną od spodu masę plastyczną pozwalającą na przyklejenie kołnierza do pokrycia dachow... więcej »


okna wyłazowe termoizolacyjne FWP-R, FWP-L

miniatura Charakterystyka:wykonane z drewna sosnowego, impregnowanego próżniowo, dwukrotnie malowanego lakierem akrylowym,klamka umieszczona w połowie wysokości skrzydła umożliwia otwarcie lub mikrouchylenie okna,montowane w dachu o kącie nachylenia od ... więcej »


« powrót

> Okna-polaciowe-kategoria-8

projektowanie stron: Studio Projektów Internetowych