FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Oferta firmy Veldach

FAKRO

Świetliki to produkty o nowatorskiej konstrukcji, charakteryzujące się dobrymi cechami użytkowymi oraz prostym sposobem montażu. Występują w wersji nieotwieranej oraz otwieranej uchylnie. Świetliki polecane są do dachów o niewielkim kącie nachylenia, szczególnie gdy okno montowane jest na dużej wysokości. Z tego względu w oknach tych nie jest potrzebna funkcja obrotowa, służąca przede wszystkim do mycia okna.
Ze względu na miejsce zamontowania i dużą powierzchnię przeszklenia świetliki doskonale doświetlają wnętrza budynków  (klatki schodowe, hole, pokoje bez stropów). Idealnie sprawdzają się jako dodatkowe doświetlenie z dużej wysokości, np. w restauracjach, w galeriach handlowych tworząc wyjątkowy nastrój. Polecane są również do doświetlenia budynków przemysłowych, np. hal produkcyjnych, magazynów czy garaży.
W pomieszczeniach, w których oprócz doświetlenia wymagany jest również napływ powietrza np. w kuchniach, oferujemy świetliki otwierane uchylnie, które standardowo wyposażone są w moskitierę. Mogą być obsługiwane ręcznie lub elektrycznie.
Obecnie świetliki znajdują kolejne zastosowanie - mogą być wykorzystane do oświetlenia piwnic światłem naturalnym. Właśnie tam coraz częściej urządzamy nowoczesne pomieszczenia przeznaczone do celów rekreacyjnych: sale fitness czy gabinety odnowy biologicznej. W piwnicy powstają baseny, jacuzzi czy sauny. Piwnica kojarząca sie do tej pory z ciemnym i niewykorzystanym pomieszczeniem może zmienić się w atrakcyjne miejsce, w którym cała rodzina będzie aktywnie spędzać czas. Poprzez zastosowanie świetlików do wnętrza wpadać będzie światło dzienne a użytkownicy będą mogli cieszyć się widokiem na niebo.

pobierz:żaluzja SJP-E

miniatura Żaluzja pozwala na kontrolę ilości światła wpadającego do pomieszczenia poprzez zmianę nachylenia lamelek, a także stanowi ochronę przed nadmiernym słońcem.Żaluzja dostępna jest w wersji elektrycznej SJP-E.Przy zamówieniu żaluzji należy podać ... więcej »


kołnierze uszczelniające do świetlików

miniatura Do świetlików oferowane są specjalne kołnierze uszczelniające. Konstrukcja kołnierzy gwarantuje trwałość i szczelność połączenia świetlika z pokryciem. Dostępne są dwa rodzaje kołnierzy: do pokryć płaskich i falistych.... więcej »


świetlik dachowy nieotwierany SFX

miniatura Charakterystyka:wykonane z drewna sosnowego, impregnowanego próżniowo i malowanego lakierem akrylowym,łatwy i szybki system montażu,szablon montażowy ułatwiający wycięcie odpowiedniej wielkości otworu (eliminuje możliwość wycięcia zbyt małego ... więcej »


świetlik rurowy sztywny SRT

miniatura Charakterystyka:świetlik rurowy składa się z: kopuły, kołnierza, sztywnej rury światłonośnej, kolanka, rozpraszacza pryzmatycznego i przezroczystego oraz z ramy sufitowejpowłoka refleksyjna (wykorzystująca czyste srebro) zastosowana w produkcji eleme... więcej »


« powrót

> Okna-polaciowe-kategoria-7

projektowanie stron: Studio Projektów Internetowych