FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Oferta firmy Veldach

VELUX

VELUX to światowy lider w produkcji okien do poddaszy oraz dostosowanego do nich wyposażenia. Od ponad 60 lat dostarcza produkty najwyższej jakości.

pobierz:GDL Cabrio

miniatura Dwuskrzydłowe okno do mieszkań na poddaszu, które może być otwarte tworząc balkon. Wykonane z drewna sosnowego klejonego warstwowo,  dwukrotnie lakierowanego.Górna część z otwierającym się bezstopniowo do 45 stopni skrzydłem uchyln... więcej »


Dolne elementy doświetlające GIL

miniatura Stały element doświetlający z drewna sosnowego klejonego warstwowo,  dwukrotnie lakierowanego do przedłużenia okien VELUX w dół - w przypadku konstrukcji dachów bez ścianki kolankowej.Wyposażone w podwójny pakiet szybowy&nbs... więcej »


Dolne elementy doświetlające GIU

miniatura Stały element doświetlający wykonany z drewna pokrytego warstwą poliuretanu  pomalowanego na biało.Wyposażone w podwójny pakiet szybowy  zapewniający lepszą izolacyjność cieplną.Okno nie zawiera polichlorku winylu i wytwarzane jest z... więcej »


Dolne elementy doświetlające VFA/VFB

miniatura Dodatkowe elementy doświetlające z funkcją uchylno-rozwieralną (na prawo lub na lewo) pozwalające uzyskać efekt przeszklenia od elewacji po dach.- VFA – otwierane na lewo (patrząc od wewnątrz)- VFB – otwierane na prawo (patrząc od wewnątr... więcej »


Dolne elementy doświetlające VFE/VZE

miniatura Okna uchylne (VFE) i nieotwierane (VZE) z naturalnej sosny klejonej warstwowo, dwukrotnie lakierowane, stanowiące przedłużenie okna do poddaszy VELUX w ściance kolankowej.Wyposażone w podwójny pakiet szybowy  zapewniający lepszą izolacyjn... więcej »


Górne elementy doświetlające GIR

miniatura Nieotwierany górny element dodatkowy jako uzupełnienie okien VELUX z naturalnej sosny klejonej warstwowo,  dwukrotnie lakierowany.Wyposażony w podwójny pakiet szybowy  zapewniający lepszą izolacyjność cieplną.Zalety produktuIn... więcej »


« poprzednie   następne »

« powrót

> Okna-polaciowe-kategoria-6-6-4

projektowanie stron: Studio Projektów Internetowych