FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Oferta firmy Veldach

FAKRO

Firma FAKRO to polska prywatna firma rodzinna. Powstała w 1991 roku, dzisiaj jest jedną z najprężniej rozwijających się polskich firm, jak również najszybciej rozwijającym się producentem okien dachowych na świecie.

Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów związanych z poddaszem, spełniających oczekiwania klientów na całym świecie. Stawiając sobie te cele troszczymy się jednocześnie o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów oraz ochronę środowiska.

pobierz:okna obrotowe FTP-W

miniatura Charakterystykawykonane z drewna sosnowego, impregnowanego próżniowo i czterokrotnie malowanego lakierem poliuretanowym w kolorze białym, tworzącym trwałą i odporną na wilgoć powłokę,klamka umieszczona w dolnej części skrzydła umożliwia łatwą ... więcej »


okna obrotowe FTP-V

miniatura Charakterystykawykonane z drewna sosnowego, impregnowanego próżniowo i dwukrotnie malowanego lakierem akrylowymklamka Elegant umieszczona w dolnej części skrzydła umożliwia łatwą obsługę okna oraz dwustopniowe mikrouchyleniemontowane w dachu o... więcej »


okna obrotowe FTS, FTS-V

miniatura Charakterystykawykonane z drewna sosnowego, impregnowanego próżniowo i malowanego lakierem akrylowymklamka Standard umieszczona w dolnej części skrzydła umożliwia łatwą obsługę okna oraz dwustopniowe mikrouchyleniemontowane w dachu o kącie nac... więcej »


okna uchylno-obrotowe FEL

miniatura Charakterystykawykonane z drewna sosnowego, impregnowanego próżniowo, dwukrotnie malowanego lakierem akrylowym,klamki zamontowane w dolnej części skrzydła umożliwiają jego uchylenie natomiast górne uchwyty służą do obracania skrzydła or... więcej »


okna uchylno-obrotowe PPP

miniatura Charakterystykawykonane z wielokomorowych profili PVC w kolorze białym (RAL 9010), które wewnątrz wzmocnione są ocynkowanymi rdzeniami stalowymiobsługa okna odbywa się za pomocą klamki umieszczonej w dolnej części skrzydła. Zmianę sposobu otwi... więcej »


okna uchylno-obrotowe FPP preSelect

miniatura Charakterystykawykonane z drewna sosnowego, impregnowanego próżniowo, trzykrotnie malowanego lakierem akrylowym,obsługa okna odbywa się za pomocą klamki umieszczonej w dolnej części skrzydła. Zmianę sposobu otwierania umożliwia przełącznik pre... więcej »


« poprzednie   

« powrót

> Okna-polaciowe-kategoria-6-6-1

projektowanie stron: Studio Projektów Internetowych