FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Oferta firmy Veldach

VELUX

VELUX to światowy lider w produkcji okien do poddaszy oraz dostosowanego do nich wyposażenia. Od ponad 60 lat dostarcza produkty najwyższej jakości.

pobierz:Okna specjalengo przeznaczenia GXL

miniatura Okno do poddaszy i wyłaz dachowy jednocześnie, wykonane z naturalnej sosny klejonej warstwowo, jedno- lub dwukrotnie lakierowane.W górnej części okna klapa wentylacyjna  z filtrem powietrza.Wyposażone w podwójny pakiet szybowy ... więcej »


Okna specjalengo przeznaczenia GTL

miniatura Okno do poddaszy i wyjście na dach, wykonane z naturalnej sosny klejonej warstwowo, dwukrotnie lakierowane.W górnej części okna uchwyt otwierający z klapą wentylacyjną i filtrem powietrza.Wyposażone w podwójny pakiet szybowy  zapew... więcej »


Okno balkonowe VEC

miniatura Dolny, nieotwierany element okna balkonowegoMontowany poniżej okna GELDo łączenia z VEA / VEBWykonany z drewna sosnowego impregnowanego i podwójnie lakierowanego... więcej »


Okno balkonowe VEB

miniatura Dolny, pionowy element okna balkonowego Montowany poniżej okna GELOtwierany na prawą stronę (patrząc z zewnątrz) Klucz w klamce pozwala zamknąć zamek Wykonany z drewna sosnowego... więcej »


Okno balkonowe VEA

miniatura Dolny, pionowy element okna balkonowego Montowany poniżej okna GELOtwierany na lewą stronę (patrząc z zewnątrz) Klucz w klamce pozwala zamknąć zamek Wykonany z drewna sosnowego... więcej »


Okno balkonowe GEL

miniatura Górny element okna balkonowego Otwierany za pomocą klamki umieszczonej w dolnej części skrzydła bezstopniowo i uchylnie do kąta 45°Wyposażony dodatkowo w klapę wentylacyjnąWygodne i bezpieczne utrzymywanie w czystości zewnętrznej szyby dzi... więcej »


następne »

« powrót

> Okna-polaciowe-kategoria-4

projektowanie stron: Studio Projektów Internetowych