FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Oferta firmy Veldach

VELUX

VELUX to światowy lider w produkcji okien do poddaszy oraz dostosowanego do nich wyposażenia. Od ponad 60 lat dostarcza produkty najwyższej jakości.

pobierz:Okna obrotowe GGL INTEGRA

miniatura Okno z fabrycznie wbudowanym sterownikiem wielofunkcyjnym, silnikiem do otwierania okna, czujnikiem deszczu i pilotem do zdalnej obsługi.Wykonane z naturalnej sosny klejonej warstwowo, dwukrotnie lakierowane.W górnej części okna uchwyt otwiera... więcej »


Okna obrotowe GGU

miniatura Okno obrotowe wykonane z drewna, pokrytego warstwą poliuretanu  pomalowanego na biało.W górnej części okna uchwyt otwierający z klapą wentylacyjną i filtrem powietrza.Wyposażone w podwójny pakiet szybowy  zapewniający lepszą i... więcej »


Okna obrotowe GGL

miniatura Okno obrotowe z naturalnej sosny klejonej warstwowo, dwukrotnie lakierowane.W górnej części okna uchwyt otwierający z klapą wentylacyjną i filtrem powietrza.Wyposażone w podwójny pakiet szybowy zapewniający lepszą izolacyjność cieplną.Z... więcej »


Okna obrotowe GZL/GZLB

miniatura Okno obrotowe wykonane z drewna sosnowego klejonego warstwowo, impregnowanego, lakierowanego.W górnej części skrzydła moduł wentylacyjny. W przypadku okna GZL B dodatkowo klamka otwierająca umieszczona w dolnej części skrzydła.Wyposażone w pod... więcej »


« poprzednie   

« powrót

> Okna-polaciowe-kategoria-18-6-4

projektowanie stron: Studio Projektów Internetowych