FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Oferta firmy Veldach

VELUX

VELUX to światowy lider w produkcji okien do poddaszy oraz dostosowanego do nich wyposażenia. Od ponad 60 lat dostarcza produkty najwyższej jakości.

pobierz:Górne elementy doświetlające GIV

miniatura Nieotwierany górny element dodatkowy jako uzupełnienie okien VELUX z naturalnej sosny klejonej warstwowo, dwukrotnie lakierowany.W górnej części uchwyt z klapą wentylacyjną i filtrem powietrza.Element wyposażony w podwójny pakiet... więcej »


Górne elementy doświetlające GID

miniatura Nieotwierany górny element dodatkowy jako uzupełnienie okien VELUX z naturalnej sosny klejonej warstwowo,  dwukrotnie lakierowany.Wyposażony w podwójny pakiet szybowy  zapewniający lepszą izolacyjność cieplną.Zalety produktuIn... więcej »


Okna obrotowe-klapowe GPU

miniatura Okno obrotowo-klapowe wykonane z drewna pokrytego warstwą poliuretanu pomalowanego na biało. Możliwość uniesienia skrzydła do kąta 45 stopni, klamka do otwierania u dołu, klapa wentylacyjna, filtr powietrza i uchwyt otwierający u góry.Wyposażo... więcej »


Okna obrotowe-klapowe GPL

miniatura Okno obrotowo–klapowe z naturalnej sosny klejonej warstwowo, polakierowane dwukrotnie, z możliwością uniesieniaskrzydła do kąta 45 stopni, z klamką do otwierania u dołu oraz klapą wentylacyjną, filtrem powietrza i uchwytem otwierającym u g&oacu... więcej »


Okna obrotowe - klapowe GHL

miniatura Okno obrotowo-klapowe z naturalnej sosny klejonej warstwowo, dwukrotnie lakierowane z możliwością uniesienia skrzydła do kąta 30 stopni, z klamką do otwierania u dołu oraz klapą wentylacyjną, filtrem powietrza i uchwytem otwierającym u góry.Wy... więcej »


Okna obrotowe GGU INTEGRA

miniatura Okno z fabrycznie wbudowanym sterownikiem wielofunkcyjnym, silnikiem do otwierania okna, czujnikiem deszczu i pilotem do zdalnej obsługi.Wykonane z drewna pokrytego warstwą poliuretanu pomalowanego na biało.W górnej części okna uchwyt otwieraj... więcej »


« poprzednie   następne »

« powrót

> Okna-polaciowe-kategoria-12-6-4

projektowanie stron: Studio Projektów Internetowych