FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Oferta firmy Veldach

FAKRO

Firma FAKRO to polska prywatna firma rodzinna. Powstała w 1991 roku, dzisiaj jest jedną z najprężniej rozwijających się polskich firm, jak również najszybciej rozwijającym się producentem okien dachowych na świecie.

Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów związanych z poddaszem, spełniających oczekiwania klientów na całym świecie. Stawiając sobie te cele troszczymy się jednocześnie o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów oraz ochronę środowiska.

pobierz:nadstawki FDL, FBL

miniatura Charakterystykawykonane z drewna sosnowego, impregnowanego próżniowo, dwukrotnie malowanego lakierem akrylowym,montowane w dachu o kącie nachylenia od 20° do 90°. Kołnierz uszczelniający zintegrowany jest z nadstawką.OpisNadstawki to o... więcej »


okno kolankowe BDL, BVL, BXL

miniatura Charakterystykawykonane z drewna sosnowego, impregnowanego próżniowo, dwukrotnie malowanego lakierem akrylowym;nowa konstrukcja ramy okna i skrzydła;innowacyjne okucia;nowy podwójny system uszczelnienia okna;obsługiwane za pomocą nowej ... więcej »


okna dolne FTL/D, FTL/D-W

miniatura Charakterystykawykonane z drewna sosnowego, impregnowanego próżniowo, dwukrotnie malowanego lakierem akrylowym (FTL/D) lub czterokrotnie lakierem poliuretanowym w kolorze białym (FTL/D-W),klamka umieszczona w dolnej części skrzydła pozwala na ... więcej »


okna dachowe FTT termo

miniatura CharakterystykaOkno FTT Termo to okno dachowe o specjalistycznej i nowatorskiej konstrukcji, zapewniające dużą oszczędność energii cieplnej. Okno charakteryzuje się bardzo dobrym współczynnikiem przenikania ciepła (Uokna = 0,94W/m2K), co umożl... więcej »


okna aluminiowo-tworzywowe PTP, PTP-V

miniatura CharakterystykaOkno PTP-V to okno dachowe o konstrukcji alumniniowo-tworzywowej. Idealnie nadaje się do stosowania w pomieszczeniach na poddaszu, w których panuje podwyższony poziom wilgoci np. w łazienkach, czy w kuchniach. Okno można stosow... więcej »


okna FTP-V Electro, FTP-W Electro

miniatura Charakterystykafabrycznie wyposażone w urządzenia umożliwiające jego zdalne otwieranie i zamykanie oraz sterowanie dodatkami za pomocą pilotawyposażone w czujnik deszczu ZRD, który w czasie pojawienia się opadów automatycznie uruchamia ... więcej »


następne »

« powrót

> Okna-polaciowe-kategoria-1

projektowanie stron: Studio Projektów Internetowych