FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Oferta firmy Veldach

BRASS

Firma Braas produkuje dachówki cementowe od prawie 50 lat i udziela 30 letniej gwarancji na swoje produkty, łącznie z mrozoodpornością. Gwarancja ta nie jest ograniczona żadnymi wymogami dotyczącymi technologii układania dachu, ani też sposobem obróbki materiału.

Dachówki cementowe BRAAS można układać na każdym dachu, gdyż zawsze można tak dobrać rozstaw łat, aby uniknąć kłopotliwego docinania dachówek w kalenicy. Dzięki optymalnej wielkości dachówek, nawet w przypadku bardzo skomplikowanych kształtów dachu, nie ma odpadów (jak przy wielkoformatowych pokryciach), co w efekcie rzutuje na koszt wykonania dachu. Zwłaszcza tą łatwość układania i szybkość cenią sobie dekarze. Dokładnie pasujące do siebie elementy pozwalają na układanie dachu bez straty czasu, niezależnie od stopnia skomplikowania dachu i ilości elementów dodatkowych zamontowanych na połaci. Firma BRAAS posiada w swojej ofercie dziewięć modeli dachówek podstawowych oraz pełną gamę dodatków potrzebnych do wykończenia dachu.

pobierz:Podwójne-S Cisar

Kolory podstawowe:
Ceglany
Grafitowy

Nowy model w rodzinie Cisar!
Dachówki w technologii Cisar wyróżniają się pod każdym względem i stanowią unikatową propozycję na skalę europejską. Tym bardziej cieszy ... więcej »


Romańska Cisar

Kolory podstawowe:
Ceglany
Kasztanowy
Grafitowy

Dachówka Romańska wykonana w technologii Cisar to produkt o wyjątkowych zaletach. Zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań w produkcji sprawia, że prezentuje ... więcej »


Celtycka Lumino

Kolory podstawowe:
Ceglany
Ciemnoczerwony
Brązowy
Grafitowy
Czarny
Harmonijny i symetrycznie falisty kształt oraz łagodnie zaokrąglona przednia krawędź to niezaprzeczalne walory dachówki Celtyckiej. Mod... więcej »


Grecka Lumino

Kolory podstawowe:
Ceglany
Brązowy
Czarny
Oryginalna dachówka o nazwie "Grecka" została wprowadzona do oferty Braas w 2002r. Niepowtarzalny profil, łagodnie zaokrąglona przednia krawędź oraz kształt nawią... więcej »


Tegalit Cisar

Kolory podstawowe:
Ceglany
Ciemnoszary
Grafitowy

W tym specyficznym modelu dachówki udało się połączyć zalety dachówek zakładkowych profilowanych z efektem estetycznym, jaki dają płaskie dachówki... więcej »


« powrót
projektowanie stron: Studio Projektów Internetowych