FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Oferta firmy Veldach

BRASS

Firma Braas produkuje dachówki cementowe od prawie 50 lat i udziela 30 letniej gwarancji na swoje produkty, łącznie z mrozoodpornością. Gwarancja ta nie jest ograniczona żadnymi wymogami dotyczącymi technologii układania dachu, ani też sposobem obróbki materiału.

Dachówki cementowe BRAAS można układać na każdym dachu, gdyż zawsze można tak dobrać rozstaw łat, aby uniknąć kłopotliwego docinania dachówek w kalenicy. Dzięki optymalnej wielkości dachówek, nawet w przypadku bardzo skomplikowanych kształtów dachu, nie ma odpadów (jak przy wielkoformatowych pokryciach), co w efekcie rzutuje na koszt wykonania dachu. Zwłaszcza tą łatwość układania i szybkość cenią sobie dekarze. Dokładnie pasujące do siebie elementy pozwalają na układanie dachu bez straty czasu, niezależnie od stopnia skomplikowania dachu i ilości elementów dodatkowych zamontowanych na połaci. Firma BRAAS posiada w swojej ofercie dziewięć modeli dachówek podstawowych oraz pełną gamę dodatków potrzebnych do wykończenia dachu.

pobierz:Podwójne-S Cisar

miniatura Kolory podstawowe: Ceglany Grafitowy Nowy model w rodzinie Cisar! Dachówki w technologii Cisar wyróżniają się pod każdym względem i stanowią unikatową propozycję na skalę europejską. Tym bardziej cieszy nas fakt poszerzenia ich ... więcej »


Romańska Cisar

miniatura Kolory podstawowe: CeglanyKasztanowyGrafitowy Dachówka Romańska wykonana w technologii Cisar to produkt o wyjątkowych zaletach. Zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań w produkcji sprawia, że prezentuje ona zupełnie nowy standar... więcej »


Celtycka Lumino

miniatura Kolory podstawowe: CeglanyCiemnoczerwonyBrązowyGrafitowyCzarny Harmonijny i symetrycznie falisty kształt oraz łagodnie zaokrąglona przednia krawędź to niezaprzeczalne walory dachówki Celtyckiej. Model ten można stosować na obiek... więcej »


Grecka Lumino

miniatura Kolory podstawowe: CeglanyBrązowyCzarny Oryginalna dachówka o nazwie "Grecka" została wprowadzona do oferty Braas w 2002r. Niepowtarzalny profil, łagodnie zaokrąglona przednia krawędź oraz kształt nawiązujący do tradycyjny... więcej »


Tegalit Cisar

miniatura Kolory podstawowe: CeglanyCiemnoszaryGrafitowy W tym specyficznym modelu dachówki udało się połączyć zalety dachówek zakładkowych profilowanych z efektem estetycznym, jaki dają płaskie dachówki. Tegalit nadaje efekt... więcej »


« powrót

> Dachowki-kategoria-7

projektowanie stron: Studio Projektów Internetowych