FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Oferta firmy Veldach

ROBEN

Wysokiej jakości cegły i dachówki ceramiczne, wyjątkowa ceramika posadzkowa do wnętrz i na tarasy, płytki klinkierowe do zakładów przemysłowych, cegły klinkierowe drogowe na podjazdy, ścieżki w ogrodach. Jedynie firma Röben może złożyć Państwu tak bogatą i różnorodną ofertę.

pobierz:Bornholm - Dachówka średzka typ S

miniatura Nowość na rynku dachówek!Dachówki w kształcie litery S, to jeden z charakterystycznych i tradycyjnych kształtów pokryć dachowych. Inaczej nazywana holenderką zwraca uwagę szczególnie na zachowanych dachach wielu zabytkowyc... więcej »


MONZAplus - dachówka średzka falista plus

miniatura Nowa dachówka średzka falista plus, która uzyskała wielkie uznanie u inwestorów indywidualnych.Dachówka ta ma rozmiar większy niż standardowe produkty (ok. 464 mm x 304 mm). Już niecałe 10 sztuk (9,8 szt./1m2) pozwala na ... więcej »


Fleming - dachówka średzka falista

miniatura Dach pokryty dachówką gwarantuje zdrowe i naturalne budownictwo. Izolacyjna warstwa powietrza zapewnia doskonale warunki ekologiczne pod wentylacyjnym dachem i jest niedoścignionym dobrodziejstwem dla mieszkańców domu.Kiedy dziecko malu... więcej »


« powrót

> Dachowki-kategoria-4

projektowanie stron: Studio Projektów Internetowych