FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Oferta firmy Veldach

BOGEN

Trzej przemysłowcy z branży tekstylnej utworzyli w 1899 r. "Bayerische Thonwarenfabrik Bogen GmbH" (Bawarską Fabrykę Produktów Ceramicznych). Od tego czasu przesiębiorstwo zdobyło silną pozycję na rynku jako tradycyjne firma. Już wcześnie rozpoczęto inwestowanie w nowe wynalazki, jak np. w 1920 r. w urządzenie uszlachetniające z silnikiem Diesla. W latach 20-tych zmieniono nazwę firmy na "Bayerische Dachziegelwerke Bogen GmbH" (Bawarska Fabryka Wyrobów Ceramicznych GmbH). Kiedy firmą zarządzała druga generacja, w przedsiębiorstwie było już zatrudnionych 135 pracowników, którzy osiągnęli 1,6 mln marek obrotu.

 

W połowie lat 90-tych wykonano wiele innych inwestycj, takich jak nowoczesny piec tunelowy, robot produkcyjny oraz nowe maszyny wydobywcze, co przyczyniło się do polepszenia procesów produkcyjnych blisku stuletniej firmy oraz do nieustannego podnoszenia jakości.

 

pobierz:Dachówka holenderska płaska INNOVO12

miniatura INNOVO12 oszczędza koszty i czas podczas krycia dachu.  Niewiarygodna elastyczność szerokości łat od 33,0 - 36,0 cm. Możliwość zastosowania do 10° nachylenia połaci dachowej z odpornym na wodę opadową poszyciem. Dane techniczne:Zużycie sztuk na m&... więcej »


Dachówka holenderska płaska

miniatura Kto jest rozchwytywanym modelem klasycznym, ten może spocząć na laurach.    Bardzo dobra szczelność dzięki podwójnej zakładce.Ułatwiony transport dzięki małym 6-pakom.Dane techniczne:Zużycie sztuk/m² (ok.): 14,0 - 1... więcej »


Głęboka fala Premium

miniatura Dachówka Głęboka fala Premium dzięki swej właściwości zachodzenia jedna na drugą stwarza harmonijną optykę, które już z daleka rzuca się w oczy.  Możliwość przesuwania do 25 mm.3 uchwyty dachówki dla bezpiecznego montażuDane techniczne:Zużycie sztuk/... więcej »


Podwójna dachówka zakładkowa z jednym zakładem bocznym, Maxizakładkowa

miniatura Dachówka Maxizakładkowa w jedyny swego rodzaju sposób łączy ekonomiczność z jakością.  Dzięki zakresowi przesuwania wynoszącemu 25 mm możliwe są długości krycia od 351 mm do 376 mm Oszczędność kosztów i czasu dzięki mniejszemu zapotrzebowan... więcej »


Sercówka plus

miniatura Silny charakter nie pozwoli się zdeformować, lecz pozostanie wierny sobie i swojej formie przez całe życie.  Dzięki zakresowi przesuwania wynoszącemu 25 mm możliwe są długości krycia od 351 mm do 376 mm Oszczędność kosztów i czasu dzięki mniejsz... więcej »


« powrót

> Dachowki-kategoria-2

projektowanie stron: Studio Projektów Internetowych