FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Oferta firmy Veldach

KORAMIC

Systemy dachowe Koramic to dachówki połaciowe, akcesoria ceramiczne i nieceramiczne dodatki systemowe. W ofercie znajdą Państwo popularne karpiówki, dachówki zakładkowe historyczne w szerokiej gamie kolorów i wykrojów.

pobierz:Karpiówka

miniatura Ceramiczna dachówka KarpiówkaKarpiówka to tradycyjny model dachówki ceramicznej, której prostai płaska forma daje niemal nieograniczone możliwości kształtowania architektury dachuDzięki tym możliwościom, ceramiczna ... więcej »


Renesansowa L15

miniatura Renesansowa L15Renesansowa L15 to zakładkowa dachówka ceramiczna,dostępna w wielu kolorach, wraz ceramicznymi akcesoriami i dodatkami systemowymi.Renesansowa L15 to zakładkowa dachówka ceramiczna. Wzornictwo i kolorystyka tego modelu sp... więcej »


Renesansowa Alegra Narvik

miniatura Alegra. Ceramiczna dachówka zakładkowa. Alegra to zakładkowa dachówka ceramiczna,dostępna w wielu kolorach, wraz ceramicznymi akcesoriami i dodatkami systemowymi. Alegra to zakładkowa dachówka ceramiczna. Wzornictwo i kolor... więcej »


Renesansowa E32 Gorlitz

miniatura W pełni klasycznaTa gładko profilowana dachówka jest bardzo popularna. Piękny wygląd i uniwersalność w zastosowaniu są jej podstawowymi cechami. Duży wybór dodatków i dachówek uzupełniających oraz rozwiązania systemowe (n... więcej »


Reńska Suwakowa E80 Gorlitz

miniatura Reńska Suwakowa E80 Gorlitz Racjonalna i efektywna Możliwość regulacji długości krycia w przedziale od 25 do 34 cm powoduje, że dachówka suwakowa E80 jest stosowana do nowych dachów, jak i do modernizacji i renowacji ist... więcej »


Mnich-Mniszka Kunice

miniatura Dachówka zakładkowa Mnich - MniszkaCeramiczna Dachówka Mnich - Mniszka  Mnich - Mniszka to historyczny model dachówki stosowany z powodzeniem w renowacji dachów zabytkowych, budownictwie sakralnym, je... więcej »


następne »

« powrót

> Dachowki-kategoria-0-6-3

projektowanie stron: Studio Projektów Internetowych